…i po trasie

absurdalna

 

Autora zdjęcia niestety nie znamy, ale świetnie pokazuje atmosferę katowickiego koncertu 🙂 Cztery koncerty w południowo-zachodniej Polsce za nami. Nie obyło się bez przygód: ostatniego dnia samochód bezlitośnie wystawił nas na próbę cierpliwości i silnych nerwów gdzieś pod Opolem – na szczęście jakoś zmieściliśmy się malutkiego samochodu zastępczego zaoferowanego przez pomoc drogową i dojechaliśmy do Bielska-Białej tylko z 10 minutowym opóźnieniem). Były to jednak cztery dni fantastycznej energii, wielu przemiłych spotkań ze starymi i nowymi znajomymi, przyjaciółmi i fanami. Niektóre miejsca dobrze znaliśmy, w innych graliśmy po raz pierwszy. Koncerty zaczynały się późno albo wcześnie, ludzi było dużo albo niewiele, mieliśmy wystarczająco czasu na rozłożenie sprzętu albo wprost przeciwnie – jednym słowem, jak to w trasie koncertowej. Mamy nadzieję, że jeszcze w te miejsca wrócimy.

W każdym razie to, co najważniejsze: wielkie podziękowania, cała lista podziękowań. Przede wszystkim dla muzyków: Janka Kubka, Małgorzaty “Tekli” Tekiel oraz tancerki Anity Singh (niezapomniana opowieść o drzewie!), grupy Brzoska/Gawroński (co za energia!). Dla znakomitych miejsc i ludzi, którzy za nimi stoją: Klub Piękny Pies w Krakowie, Absurdalna Cafe w Katowicach, Kalaczakra i Hostel HART we Wrocławiu (w tym drugim, niepowtarzalnym miejscu macie okazję spędzić noc w pokojach, w których spaliśmy i my! 🙂  i Grawitacja Caffe Spotkania Podróżników w Bielsku-Białej. Dla naszej jedynej w swoim rodzaju publiczności, dzięki której w ogóle warto to robić – reagującej żywiołowo, ale słuchającej z uwagą i czujnością. Wszystko to sprawia, że kto wie, niebawem pewnie znowu ruszymy w trasę 🙂

Trochę migawek fotograficznych dodanych do naszego Flickra.

Dziękujemy także fotografom, którzy się już objawili 🙂 i tym, którzy nie (prosimy o kontakt, jeśli macie zdjęcia  znaszych koncertów i możecie / chcecie zaoferować je do wykorzytsania na naszej stronie)

Marcin Sarota (Tresura Aparatu) z Klubu Piękny Pies (24.02. Kraków)

This slideshow requires JavaScript.

Robert Urbański z Klubu Piękny Pies (24.02. Kraków)

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.