Koncerty, koncerty…

Zima się kończy i od wiosny wracamy do grania koncertów! Noc w Muzeum Etnograficznym – koncert 20 maja o godz. 20.30 przy ul. Krakowska 46 (podwórko) z okazji 100-lecia Muzeum w  Krakowie, Festiwal Religii UJ w Krakowie – koncert 21 maja wieczorem przy ul. Józefa 19 (podwórko), Święto Herbaty – koncert 10-11 czerwca, Cieszyn (Zamek), Festiwal Energia Dźwięku we Wrocławiu- koncert i wykłady/warsztaty 12-16 lipca (poza własnym koncertem gramy także w składzie Damo Suzuki Network), X (Jubileusz!) Industrial Festiwal we Wrocławiu – koncert 10-13 listopada (www.industrial.eu)

Polecamy także nową płytę w serii World Flag Records: Voices from Tibet Vol. II – z fragmentami koncertu w Muzeum -manggha- z 2010 roku z udziałem grupy mnichów tybetańskich, Karpat Magicznych z Robertem Brylewskim, Jankiem Kubkiem, Andrzejem Widotą i Ulą Stosio oraz Maciejem Góralskim recytującym tekst Gary Snydera – Sutra Szarego Niedźwiedzia!

Jest też Wprowadzenie do etnobotaniki Karpat i Bałkanów – tom I ! a w nim: Wprowadzenie do etnobotaniki, O nazywaniu (świata) roślin czyli Linneusz tu był!, Rośliny w kulturze popularnej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.