Po i przed koncertami…

20-21 maja zagraliśmy dwa koncerty: plenerowy w ramach Nocy Muzeów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie (Nacher/Styczyński/Widota/Badura)  i klubowy w salce knajpki na Kazimierzu (Nacher/Styczyński). Koncerty nie były rejestrowane.

Przygotowujemy się do koncertu i wykładu na Festiwalu Święto Herbaty w Cieszynie – 10-11. 06. 2011. Festiwal – poza stroną internetową jest też obecny na FB. Nasz wykład nosi tytuł: Mapy dźwiękowe.Inna topografia, a koncert zagramy z Mirkiem Badurą (thereminovox) i A. Widotą (elektronika, głos).

W serii World Flag Records ukazała się specjalna reedycja solowego albumu MS pt. Cyber Totem, mocno zmieniona i z dodatkiem remiksu przygotowanego przed 10 laty ! przez Paula Wirkusa. Do teamu WFR dołączył Tomek -Rolnik- Czermiński, grafik i designer!

Na portalu Magazyny Gitarzysta ukazała się recenzja płyty 7. Collective Improvisation przygotowana przez Jacka Walewskiego, który zastanawia się: czy to jeszcze kreatywność, czy już szaleństwo. Ciekawe, że takie rozważania nie dotykają np. X Factor? Recenzję polecamy!

One thought on “Po i przed koncertami…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.