Najbliższe koncerty

Najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo aktywnie – w maju, czerwcu i lipcu będzie można nas posłuchać m.in. we Wroclawiu, Krakowie, Cieszynie i…Warszawie. W Warszawie pojawimy się także w ciekawej konfiguracji rownież jesienią. W dodatku są to wydarzenia tak niezwykłe jak organizowany we współpracy z Tibet House “Acala” koncert Voices for Tibet (gdzie spotkamy się nie tylko z Współpodróżującymi tą ścieżką Robertem Brylewskim i Maciejem “Magurą” Góralskim, ale przede wszystkim będziemy mieli zaszczyt usłyszeć mnichów tybetańskich z Drepung Monastery) czy festiwal  Swięto Herbaty w Cieszynie (gdzie oprócz nas wystąpi m.in. Iva Bittova i Vladimir Vaclavek)

Póki co, koncerty już potwierdzone:

26.05 (środa), godz. 19.00, Wrocław, ODA Firlej (wstęp wolny) – w ramach eventu Karpaty OFFer zagramy z Południcą.

9.06 (środa), godz. 18.00, Kraków, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej “manggha” – koncert Voices from Tibet, we współpracy z Tibet House “Acala”.

Koncert na rzecz DREPUNG Monastery – jednego z najstarszych i największych klasztorów w Tybecie. Prezentację liturgicznej muzyki buddyjskiej w wykonaniu grupy mnichów z klasztoru Drepung wspierać będzie Projekt Karpaty Magiczne i Goście: Robert Brylewski, Maciej Magura Góralski i Jan Kubek. Mnichom towarzyszy Rabten Tulku Rinpoche i Tashi – mistrz śpiewu klasztornego.

16 – 17. 07, Cieszyn, polsko-czeski festiwal Swięto Herbaty / Sviatek Caje


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.